Mereo, Sprchový box 90x90 cm, bez striešky, štvorcový, satin ALU, sklo Point, zadne steny biele, MER-CK34122KBW

TOP 5 v kategórii Sprchovacie kúty

Doprava zdarma, Do týždňa
Doporučená ponuka HeavenShop

Do týždňa • 1 variantZdarma93 % • 1 411×recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v HeavenShop

Produkt dobrý,už vyskúšaný.Problem je v komunikácii obchodu.Nedokázali ste mi odpovedať na moje otázky pred kúpou boxu do dnešného dňa.Mali by ste dať operátorom trochu voľna,lebo sú stále zaneprázdnení,takže sa mi prihováral iba automat.Po zaslaní mailovej adresy,ste mi takisto neodpovedali.Veľmi ma mrzí Vaša komunikácia so zákazníkom.Inak i Vy by ste mali vedieť aký produkt ponúkate a neposielať dotaz na dodávateľa.

Sprchový box vnáša do ekonomickej triedy nový rozmer kvality. Hrúbka bezpečnostného skla je 4 mm. Sklo je dokonale utesnené silikónovými lištami, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok. Sprchový kút je osadený posuvnými dverami, ktoré majú kvalitné pojazdy s možnosťou perfektného nastavenia. Dorazy zaisťujú minimálne nárazy pri otváraní a zatváraní sprchovacieho kúta.

Spodné pojazdy umožňujú odklopenie posuvnej časti sprchovacieho kúta a vyčistenie bežne nedostupných miest. Tesnosť medzi pevnou a posuvnou časťou je zaistená stieracími a silikónovými lištami na obi dvoch častiach. Na pripojenie boxu do vodovodného je možné použiť nerezové opletové hadičky, ktoré nájdete taktiež v našej nabídke.

Nosnosť vaničky je 250 kg.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v HeavenShop