Najnovšie recenzie zo sekcie Sprchovacie kúty

RAVAK Rapier Sprchovací kút štvrťkruhový posuvný NRKCP4-90 satin Grape

RAVAK Rapier Sprchovací kút štvrťkruhový posuvný NRKCP4-90 satin Grape

Pridané: 4. augusta 2012

(naposledy upravené 4. augusta 2012)

• overená značka
  • záruka spoločnosti i v náhradných dieloch
  • kombinácia vaničky a zneprehladnenej výplne skla
  • zatial je nový-nič negatívne,len pri sprchovaní malé pnutie a zvuky pri váhe muža 100kg,čo vraj prestane...

krásny dizajn,čisté tvary,sklo nemám priehladné ,ale grapové so striebornou lištou-velmi elegantná kombinácia
dvere krásne tesnia,len ich treba dobre skontrolovať či sú riadne zavreté -idú lahko až príliš k sebe a nieje tam pocit zacvaknutia...cena-pomer kvalita= rovnováhakpila som aj sedadlo do kúta sklopné-odporúčam,nezavadzia a dá sa skopiť ak potrebujete viac miesta,ale ked umývate dieťa,či holíte si nohy-pohodlne sedíte,odporúčam ravak sedadlo opal

Ravak Pivot PSKK3-90 37677U00Z1

Ravak Pivot PSKK3-90 37677U00Z1

Pridané: 24. júna 2012

Zakúpený v StavbaEU.sk

• doposiaľ neodskúšaný, dva nosné zakrivené diely neboli rovnaké, reklamácia na ne nebola doposiaľ vybavená

Pridané: 25. apríla 2012

• desing,lahka montaz
  • zatial nic

tovar som kupil pre dobry pomer cena-kvalita

kompletná sprchová kabína TC88

kompletná sprchová kabína TC88

Pridané: 14. marca 2012

• cena a kvalita

Sprchovací kút BETTER R13

Sprchovací kút BETTER R13

Pridané: 5. marca 2012

(naposledy upravené 5. marca 2012)

• Ten istý sprchovací kút som našiel v konkurenčnom E-shope www.renovuj.sk v cene 483 Euro, a to už je podľa mňa dosť velký rozdiel v cene.

Hľadať po internete sa naozaj oplatí

Sprchovací kút BETTER S3

Sprchovací kút BETTER S3

Pridané: 4. marca 2012

(naposledy upravené 4. marca 2012)

• Ten istý sprchovací kút som našiel v konkurenčnom E-shope www.renovuj.sk v cene 465 Euro, a to už je podľa mňa dosť velký rozdiel v cene.
  • S pozdravom Andrej

Overený zákazník Svetkupelne.eu Overený zákazník

Pridané: 27. októbra 2011

Zakúpený v Svetkupelne.eu

• rozmery 80x120

Podľa mojho názoru by návod na montáž mal byť
,konkrétnejší ,podrobnejší. Viac obsahuje popisu
o Zárukách.No i preklad do slovenského jazyka je nie
celkom v priadku.

Pridané: 4. júla 2011

(naposledy upravené 4. júla 2011)

Zakúpený v StavbaEU.sk

• ... produkt je velmi moderny

Sprchovací kút CAPRI

Sprchovací kút CAPRI

Pridané: 15. januára 2011

• Pekný dizajn
  • Cena je nízka
  • Značka Artecc
  • Nízka vanička je vždy plus
  • Príliš jednoduchý
  • Neobsahuje v podstate nič ,,zaujímavé´´ všetko len nevyhnutné veci na osprchovanie
  • Zmenil by som spodnú časť sprchového kútu - zdá sa mi príliš kĺzka
  • Mínusom by som pri tomto sprchovom kúte poznamenal šírku kúta z dovodu,že tento sprchový kút by si kúpili skor starśí občania možno aj objemovo vačśí a nebude im príliš vyhovať ich šírka nakoľko sa tam nezmestia

V jednoduchosti je krása ,aôe v tomto prípade krása len pre ľudí,ktorí si drahśí dovoliť nemožu . Na tomto kúte si nedovolím povedať,že je niećo zlé.Poskytuje to ,čo má - zlatá stredná cesta. Určite patrí k tým lacnejśím a veľmi sa mi na ňom páči ,že klasickú bielu farbu nahradili zaujímavou modrou,na ktorej až tak nevidno nečistoty.Čo sa týka ovládania zvládne to aj malé dieťa nie je to nič ťažké.

Sprchovací kút BOSS pravý

Sprchovací kút BOSS pravý

Pridané: 15. januára 2011

• Obsahuje rádio a tento sprchový kút ma kvalitné reproduktory - budú Vás počuť aj susedia
  • Trisky sú veľmi prospešné a zlepśí Vám pocit z kúpania
  • Výška vaničky je vhodná aj pre starších ľudí ,ktorí nevládzu príliš dvíhať nohy
  • Cena je trocha nadlimit,lebo my sme ju kupovali za menšiu sumu
  • Biela farba sprchového kútu Vám v kútoch postupne sčerná,lebo na tom mieste pokiaľ nebudete aspoň raz za týždeň ho umývať sa vyskytn pleseň
  • Pokiaľ s dverami budete nešetrne zaobchádzať hrozí možnosť vytrhnutia sa z drážok a jedno koliesko stojí 3 eura

Tento cenovo náročnejší sprchový kút je určený pre domácnosti,ktoré chcú žiť na úrovni.Odporúčam Vám príkladne sa oňho starať,lebo všetko sa odzrkadlí na vzhľade Vášho kútu.značka Artecc patrí k tým lepším sprchovým kútom .Trúfam si povedať,že jeden z najlepších sprchových kútov ,čo sa týka technickej stránky ,ale aj výhod pre ľudí.Som s ním spokojný ,máme ho aj doma a aj preto vám ho odporúčam .

Zobrazujem 141 - 151 zo 151 recenzií 1...4 5 6 7 [ 8 ]